Yararlı Programlar


Adobe Flash Player

Adobe Flash Player çeşitli ekran ve tarayıcılarda benzersiz uygulama, içerik ve videoların kusursuz görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, tarayıcı tabanlı bir çalıştırıcıdır. Flash uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmanız için gereklidir. (Internet Explorer ve diğer tarayıcılar olmak üzere, ayrı ayrı kurulum gerektirir

• Ayrıntılı Bilgi
• Ücretsiz İndirme

Son Sürüm: 15.0.0.152
Adobe Reader

Adobe Reader, PDF belgelerini güvenle görüntüleme, yazdırma ve bu belgelerde yorum oluşturma için global bir standarttır. Formlar ve multimedya dosyaların dahil olduğu tüm PDF içeriği türleriyle açılabilen ve etkileşime girebilen tek PDF dosya görüntüleyicisidir.

 

• Ayrıntılı Bilgi ve Ücretsiz İndirme

Son Sürüm: XI (11.0)
Java

Java yazılımı online oyun oynamanızı, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet etmenizi, konut kredinizin faizini hesaplamanızı, resimleri üç boyutlu olarak görüntülemenizi ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar. Ayrıca, şirketlerin bilgi işlem sistemlerinin temeli olan intranet uygulamalarının ve diğer e-iş çözümlerinin de ayrılmaz bir parçasıdır.

• Ayrıntılı Bilgi ve Ücretsiz İndirme

Son Sürüm: Version 7 Update 67
K-Lite

Medya dosyalarının oynatımında format ve codec karmaşasına düşmekten kurtulmanın en iyi yolu sağlam bir codec paketi yüklemektir. K-Lite Codec Pack ile bu çözüm sağlanabiliyor. İçerdiği en yaygın video ve ses codec'leri ile bilgisayarınızda tüm medya dosyalarını oynatabileceksiniz.

 

• Ayrıntılı Bilgi ve Ücretsiz İndirme

Son Sürüm: 10.8 Full
Mozilla Firefox

Internet Explorer'a alternatif olarak kullanabileceğiniz Mozilla Firefox, açık kod kaynaklı bir yazılım olarak; hem hız, hem güvenlik, hem de eklentileriyle ön plana çıkan en iyi internet tarayıcılarından biridir.

 

• Ayrıntılı Bilgi ve Ücretsiz İndirme

Son Sürüm: 32.0.3
Nero

Nero, Blu-Ray, DVD-R-RW, CD-R-RW disklere yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Dijital 5+1 ses çıkartma, videolarınıza efektler verebilme, kesme ve yazı ekleme özellikleriyle, gelişmiş WAV düzenleme özellikleri bulunuyor. DVD filmleri MPEG-4 biçimine çevirme özelliklerini de destekler.

• Ayrıntılı Bilgi ve Deneme Sürümünü İndirme

Son Sürüm: 2015 (16.0.02800)
Skype

Skype internet hızınıza bağlı olarak hem görüntülü, hem yazılı, hem de sesli olarak görüşme yapmanızı sağlayan bilgisayar programıdır. İnternet üzerinden karşıdaki bir kişi ile görüntülü ve sesli olarak görüşme yapmak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız sadece Skype’dir. Skype kullanmanız için görüşme yapacağınız kişinin de aynı programı kullanması ve Skype üyeliği olması gerekmektedir.

• Ayrıntılı Bilgi ve Ücretsiz İndirme

Son Sürüm: 6.21.0.104

İşletim Sistemleri


Windows 7

Güncel donanımlı bir bilgisayara sahip kullanıcılarımıza Windows 7 işletim sistemini önermekteyiz.

• Ayrıntılı Bilgi

Tavsiye Edilen Sürüm: Ultimate 64-Bit SP1
Windows 8.1

Dokunmatik ekranlı bir bilgisayara sahip kullanıcılarımıza Windows 8 işletim sistemini önermekteyiz.

• Ayrıntılı Bilgi

Tavsiye Edilen Sürüm: Enterprise

Ofis Uygulamaları

Güvenlik


Microsoft Office

Office, evinizde veya işyerinizde kullanacağınız belgeleri oluşturmanıza, oluşturulmuş belgeleri görüntülemenize veya değiştirmenize olanak sağlayan bütün programları barındıran bir paket yazılımdır. Office sayesinde bütün yazışmalarınızı yapma, sunular hazırlama, websiteleri yayınlama gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

• Ayrıntılı Bilgi ve Deneme Sürümünü İndirme

Son Sürüm: 365
Kaspersky IS

Kaspersky Internet Security virüsler, truva atları, spamlar, bilgisayar korsanları ve daha fazlasına karşı üstün koruma sağlar. Çalışırken, banka işlemleri ve alışveriş yaparken, internette oyun oynarken özel verileriniz ve bilgisayarınız tümüyle korunur.

• Ayrıntılı Bilgi
• Deneme Sürümünü İndirme

Son Sürüm: 2014 (14.0.0.4651)